مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت
۱۳۹۷ جمعه ۲۳ آذر
1396/09/27
اجراي طرح سه شنبه هاي بدون خودرو
چهارمين جلسه برنامه سه شنبه هاي بدون خودرو روز دو شنبه  1396/4/26 باهمكاري شوراي سياست گذاري سلامت و مركز حقيقات عوامل اجتماعي موثر بر سلامت برگزار گرديد.
نمايندگان ادارات، سازمانهاي مردم نهاد، هيات هاي ورزشي، خانه مشاركت مردم نيز در اين جلسه حضور يافتند.

در اين جلسه كه به منظور عملياتي نمودن طرح و اجراي آن در شهر شهركرد برگزار گرديد ضمن يادآوري اهداف طرح، وظايف محوله به هر سازمان دقيق تشريح و در صورت جلسه قيد گرديد.
 و از سازمان هاي ذيربط خواسته شد با جديت بيشتر وارد عمل شوند.
با توجه به اينكه، هم اكنون زير ساخت هايي لازم براي انجام ورزش هاي همگاني و دوچرخه سواري به اندازه كافي و مناسب در شهر وجود ندارد  اجراي طرح موجب مي گردد تا فراهم نمودن اين زيرساخت ها در آينده از سوي مردم مطالبه و توسط متوليان محقق گردد.
مقرر شد سه شنبه سوم مردادماه سال جاري براي اجراي طرح سه شنبه هاي بدون خودرو در نظر گرفته شود كه با برگزاري همايش پياده روي اين طرح در شهر شهركرد اجرايي مي گردد.
ضمن اطلاع رساني از طريق ادارات وارگان ها و تشكل هاي مردمي، صدا و سيما با ورود به اين زمينه اطلاع رساني كافي صورت ميگيرد و به فرهنگ سازي و تغيير سبك زندگي افراد و ارتقاء سطح سلامت جامعه و داشتن طبيعتي پاكيزه منجر ميشود.
 در ادامه اين جلسه ضمن تبادل نظر و ارائه ديدگاهها و برنامه هاي اعضاء حاضر در جلسه در خصوص جزئيات همايش پياده روي و نحوه اطلاع رساني طرح و مزاياي آن تصميم گيري شد.

تعداد بازدید:
1
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد، رحمتيه، دانشگاه علوم پزشكي شهركرد، ساختمان معاونت فرهنگي دانشجويي، طبقه همكف، مركز تحقيقات عوامل اجتماعي موثر بر سلامت   
تلفن:33332381-038            6-33335254
تاریخ بروز رسانی 1397/09/22
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
Powered by DorsaPortal